Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemiz 2018 yılında tıp öğrencileri tarafından kurulmuştur. Temel amacı, temiz ve doğru bilgiyi internet ortamında paylaşmak ve yaymaktır. İnsanlara genel olarak katkı sağlayacak her türlü bilgiyi elinden geldiği kadar şeffaf bir şekilde paylaşan sitemizin editörlerinin tamamı tıp öğrencisidir. Bu alanda sağlıkla iç içe olan sitemiz ile ilgili görüş, öneri ve isteklerinizi mail adresimizden iletebilirsiniz.

Sitemiz, genel sağlık alanında bilgi verecek ve ek olarak bazı tıp dersleri ve sağlık dersleri hakkında belli başlı bölümler açarak kazanımlar sağlamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanlarda yanlış bilgilerin çok fazla gezdiği internet ortamında en iyi bilgiyi sitemizden bulacağınıza emin olun. Her zaman için sizlerden gelen sorulara yanıt vereceğimiz gibi, merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak isteyen ve bizlerden bilgi almak isteyen takipçilerimiz, bizlere [email protected] mail adresinden ulaşabilirler. Öte yandan unutmayınız ki, bizlere göndereceğiniz tüm sorulara cevap vereceğiz. Bu konuda sitemizdeki ekibimiz, insanlara destek ve yardımda bulunmaya her zaman için hazırdır. Tüm problemleriniz ile ilgili sitemize yorum yapabilir ve mail atabilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde ulaşacak ve sorunuza cevap vereceğiz. Yaptığınız yorumlara anlık olarak editörlerimiz tarafından cevap verilecektir.

Hakkımızda bölümüz hakkında sizlere bilgi verdik. Bizlere ulaşmak için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. Hayatınızın sağlık dolu yıllarla geçmesi dileğiyle. Sağlıkla kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.