Kukumav Dergisi 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza online dergi kavramı girmiştir. İnternet erişiminin daha kolay bir hale geldiği günümüzde akıllı cep telefonlarının da katkısı ile insanlar rahatlıkla internet ortamında gezinebilmektedir. Günümüzde insanlar internetin nimetlerinden olabildiğince faydalanmaktadır. Her alanda bu derece hayatımıza giren internet kültür ve edebiyat alanında da büyük yol kat etmiştir. Kukumav Dergi internetin bizlere sunduğu kültürel bir gelişmenin vücut bulmuş halidir. 

Kukumav Dergi genç ve dinamik yazar kadrosu ile güncel ve yenilenen içerikleri ile bir edebiyat dergisinden daha fazlasını vermektedir. Her yaştan ve her kesimden insanın kendini bulabileceği bir dergi olan Kukumav Dergi güncel konularla kendini sürekli yenilemektedir. 

Kukumav Dergi İçerikleri Nelerdir? 

Kukumav Dergi takip edenlerin müdavimi olacağı dopdolu bir online dergidir. Edebiyat alanındaki gelişmeler, severek takip edebileceğiniz güncel yazıları, herkese hitap eden konu ve konukları ile zamanınızı değerlendirmenin en kaliteli yolu olan online Kukumav Dergi çocuk eğitimine katkı sağlayan röportajlarla takipçilerine önerilerde bulunmaktadır. 

Yazarlarının genç ve dinamik bir ekipten oluşması ise çocuk ve gençlere uygun içeriklere de imza atmaktadır. Derginin hitap ettiği bir başka kesim ise kadınlardır. Özellikle İstanbul’da çocukla gezilecek yerler yazısı ile çocuklu kadınların da ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yazar ekibinde bulunan eğitimciler ve eğitimcilerle yapılan yararlı röportajlar da ilgili kesimin dikkatini çekmektedir. Kitap bölümünde ise kimi zaman popüler yazarların kitapları ki zaman ise rasgele eserlere dikkat çekilmektedir. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
admin hakkında 74 makale
ONMEDU TIP Fakültesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.